Школа життєтворчості особистості-школа успіху

Хортицька національна академія завжди славилась своєю прозорою відкритістю, умінням презентувати свій досвід дорогим гостям. Найкращі традиції і звичаї розвиваються і побутують тут і сьогодні.

Презентація заходу «Школа життєтворчості особистості-школа успіху» загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, яка є структурним підрозділом академії, показала високий методичний, технічний, навчальний і виховний рівень закладу.

Присутні у залі, а також гості на чолі із Захарчуком Віктором Миколайовичем, заступником директора Департаменту, начальником управління загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, мали змогу перегорнути сторінки життя унікального закладу в системі освіти України, якому в цьому році виповнилося 55 років. Можливо, для історії-це краплина, але для педпрацівників, медпрацівників, учнів, студентів та їхніх батьків-це ціле життя.

Вже доброю традицією стали у закладі погостини ветеранів педагогічної праці, які все своє життя присвятили роботі на освітянській ниві. Завдяки їхній самовідданій праці заклад виборов право бути флагманом освіти серед інтернатів Запорізької області. З перших років свого існування школа-інтернат стала школою життєтворчості особистості. Присутні вітали оплесками заслужених майстрів педагогічної праці-Руденко Людмилу Семенівну, Крохмаль Лідію Касьянівну, Дощечкіну Наталію Олександрівну. Від імені всіх випускників до ветеранів праці, а також до всього педколективу з добрими словами подяки і побажання звернувся голова піклувальної ради санаторної школи-інтернату Кирбятьєв О.О. і вручив ветеранам цінні подарунки.

Гордістю закладу є випускники санаторної школи-інтернату, а їх 69, які сьогодні працюють у закладі. А випускники-спортсмени, такі як Савцова Вікторія, Марчук Вікторія, Мамай Таїсія, Ляусова Олександра стали золотими і срібними призерами Паралімпійських ігор, переможницями всеукраїнських і міжнародних турнірів, прославивши свою «альма- матер» у всьому світі.

Святковий настрій подарували присутнім творчі колективи академії: народний театр «Інклюзив», вокальний ансамбль «Ровесники», театр моди «Дана» та інші.
У перспективі розвитку закладу-підготовка вчителів нової формації для роботи в інклюзивних класах та розбудова Хортицької національної академії як закладу європейського рівня.