ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ!!!

Чергова перемога на Всеукраїнському рівні

🗓 10 липня на урочистій онлайн-церемонії проголошено імена переможців цьогорічного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів Малої академії наук, в якому незважаючи на виклики, пов’язані з воєнним станом, свої дослідження презентували 7 здобувачів освіти нашого ліцею:

⠀⠀👨‍🎓 Макейкін Олександр, учень 10-Б класу в секції «Математика» (керівники: к.п.н. Бєлоус С.Ю., вчитель математики Доценко В.В.)
⠀⠀👩‍🎓 Доценко Вероніка, учениця 10-Б класу в секції «Прикладна математика» (керівники: к.п.н Бєлоус С.Ю. та вчитель математики Доценко В.В.)
⠀⠀👩‍🎓 Клінчева Олена, учениця 10-Б класу в секції «Українська література» (керівник – доктор філософії Рибак К.Б.)
⠀⠀👨‍🎓 Труфанова Анастасія, учениця 10-Б класу в секції «Біологія людини» (керівник – викладач біології Туманян Т.С.)
⠀⠀👩‍🎓 Максимович Вікторія, учениця 9-А класу в секції «Соціологія» (керівник – викладач кафедри педагогіки та методик навчання ХНА Острівна Л.М.)
⠀⠀👩‍🎓 Грінберг Єва, учениця 8-А класу в секції «Ботаніка» (керівник – к.с.г.н Дерев’янко Н.П.)
⠀⠀👨‍🎓 Полєха Артем, учень 7-Б класу в секції «Екологія» (керівник – викладач біології Туманян Т.С.)

!‼️ За рішенням наукового журі 𝗜𝗜 місце посіли:

⠀⠀💥 Максимович Вікторія
⠀⠀

💥 Полєха Артем

❗️ Також Конкурсна комісія бізнес-інкубатора 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗶𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗙𝘂𝘁𝘂𝗿𝗲 відібрала 28 науково-дослідницьких робіт, автори яких отримають Сертифікати на участь у програмах з управління інноваційними проєктами.

Залежно від ступеню готовності роботи та наявності мінімально-життєздатного продукту (MVP), фіналісти Всеукраїнського конкурсу-захисту зможуть на позаконкурсній основі долучитися до програм 𝗨𝗙 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗽 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹 𝗕𝗲𝗴𝗶𝗻𝗻𝗲𝗿 або 𝗨𝗙 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗽 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗻𝘀𝗶𝘃𝗲. Серед обраних 28 переможців наш Полєха Артем.

Вітаємо переможців-героїв та їх наукових керівників і віримо, що далі буде!