Учитель року – 2024

🥰 Наша гордість! Еліта Запорізького краю!

👩‍🏫 Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для Всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух… А. Дістервег

🤗 Наша Катерина Рибак, вчителька української мови та літератури, дійсно як сонце: життєдайна, тепла, енергійна, яскрава! Її любов до рідної мови у кожному слові, у кожному уроці!

🏆 Високий рівень професіоналізму та предметної компетентності вчителька засвідчила в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” в номінації “Українська мова”, в якому увійшла до п’ятірки кращих вчителів області і посіла ІІ місце.

❤️ Учнівський, батьківський і педагогічний колектив ліцею щиро вітає Катерину Богданівну з перемогою, Ви для нас НАЙКРАЩА!