ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

УВАГА! Вступні випробування з навчальних предметів!!!

Дорогі учні! Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на вступні випробування за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Запорізького Козацтва, 6 (приміщення педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії).

Для проходження випробувань при собі необхідно мати ручку, олівець та лінійку та   копію документа про освіту («Свідоцтво досягнень», «Додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту» або «Табель навчальних досягнень»).

Використовувати телефон та калькулятор під час тестування заборонено.

Для дітей, які перебувають за кордоном та на тимчасово окупованій території Запорізької області вступні випробування будуть проведенні в синхронному режимі відповідно до графіка за надісланим посиланням на Вашу електронну пошту, яку Ви вказали у заяві.

Інформація про вид, форму  проведення та кількість вступних випробувань у 2024 році

5-9 класи

9-11 класи

Що необхідно мати із собою в день проходження випробувань?

Для проходження випробувань при собі необхідно мати ручку, олівець та лінійку. Використовувати телефон та калькулятор під час тестування заборонено.

До участі у вступних випробуваннях допускається дитина на підставі поданої особисто одним з її батьків чи повнолітньою особою, яка має намір здобувати спеціалізовану освіту наукового спрямування (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), заяви, до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу заявника (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) копія відповідного документа про освіту.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини інклюзивно-ресурсного центру.

Оригінали документів має бути подано протягом 5 днів після закінчення вступних випробувань до видання наказу про зарахування.