13.04.2016 в рамках тренінгу «Актуальні проблеми інформатизації освіти», який проводить Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти, Хортицька національна академія вітала заступників директорів та відповідальних за інформатизацію закладів обласного підпорядкування. Директор загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії Гуменна О.В. провела для гостей екскурсію по закладу і ознайомила зі специфікою єдиного інформаційного освітнього середовища академії, а саме з управлінським, технічним та методичним аспектом впровадження єдиного інформаційного простору.
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/IMG_4272-1024x576.jpg)