День рідної мови

22 лютого у Хортицькій національній академії протягом дня проведено «Мовознавчий калейдоскоп», присвячений Дню рідної мови.

Кожен вихованець закладу міг стати активним учасником усіх заходів дня: мовознавчих турнірів, складання акровіршів, конкурсів на краще виконання скоромовок, спробувати себе у ролі ведучого на шкільному радіо. Усі матеріали та результати конкурсів висвітлювались на шкільному стенді «Потяг до знань». Також протягом дня вчителями української мови проведені інформаційні хвилинки з використанням відеоматеріалів, що популяризують вивчення української мови.

Студенти філологічного факультету Запорізького національного університету підготували цікаві логічні завдання, хитрі запитання для учнів 4-6-х класів.

Вихованці та педагогічний колектив  долучились до акції «Хвиля рідної мови» (розмовляємо українською мовою).

Проведені заходи сприяли  узагальненню знань учнів з рідної мови, розвитку сталого  інтересу до мови, плеканню почуття національної гідності, формуванню внутрішньої потреби постійного удосконалення мовної культури.