День Святого Миколая у Хортицькій національній академії

19 грудня в Хортицькій національній академії відбувся захід, присвячений  Дню Святого Миколая. До академії завітали спонсори, друзі – волонтери від представництва компанії «Ново Нордіск» в Україні (Данія), генеральний директор Бойко Олександр Анатолійович.

Медичний представник в Запорізькій та Кіровоградській областях Гончаренко Світлана Валентинівна разом з благодійними фондами «Анкора»- керівник проектів Тарас Карамушка- «Наукові пікніки в Україні», «Your UA»- керівник Макарова Настя влаштували для дітей і студентів академії справжнє святкове шоу  з веселими інтелектуальними іграми, психологічними тренінгами, історичними подорожами, таємничими генераторами, які «метали» громи і блискавки, повністю підкоривши увагу присутніх. Всі учасники свята отримали чудові подарунки: солодощі,іграшки,набори канцтоварів. А під ялиночку від директора компанії Бойка Олександра Анатолійовича діти отримали мультимедійний проектор, екран «Epson», ноутбук. Ці речі допоможуть учням і студентам у подальшому оволодівати інноваційними технологіями навчання і виховання. Медичний представник Гончаренко Світлана Валентинівна розповіла присутнім про волонтерську діяльність компанії,соціальні проекти, націлені на допомогу хворим на цукровий діабет та гемофілію.

– Головним напрямком діяльності данської компанії «Ново Нордіск» є охорона здоров’я. Найвища якість і широкий спектр засобів для лікування хворих на цукровий діабет, включаючи найдосконаліші системи введення інсуліну, роблять компанію «Ново Нордіск» світовим лідером в допомозі людям з діабетом. Крім того,  компанія займає провідні позиції в таких галузях, як лікування хворих на гемофілію та з дефіцитом гормону росту. Фармацевтична продукція і послуги, які компанія «Ново Нордіск» надає пацієнтам, лікарям і суспільству, відрізняються найвищою якістю.

Гості звернулися до присутніх, вітаючи їх із чудовим святом, побажали міцного здоров’я, успіхів у навчанні, подякували за теплий прийом, море позитивних емоцій.

Не залишилися в боргу і господарі Хортицької національної академії. Вони подарували гостям пісні, запальні танці, пригостили смачними «миколайчиками», розповіли про своє життя і навчання в стінах академії. По закінченні заходу гості були запрошені на святкове чаювання.

Прокрутити вгору