Екскурсія

Екскурсія до 2-ї державної пожежної рятувальної частини головного управління ДСНС у Запорізькій області

7 квітня 2016р. з метою ознайомлення учнів Хортицької національної академії з правилами безпечної поведінки в побуті, з порядком дій у разі виникнення загорання вчителем Середою О.П та класними керівниками Онищенко Ю.П і Іскоростенською Ю.А. організовано та проведено екскурсію до 2-ї державної пожежної рятувальної частини головного управління ДСНС у Запорізькій області.
Рятувальники показали учням, як користуватися вогнегасниками та роз’яснили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Учні спробували себе в ролі рятувальників: приміряли захисний одяг, гасили штучну пожежу, дізнались про особливості конструкції рятувальної машини. Отже, учні змогли теоретичні знання закріпили на практиці.
Зустріч учнів з працівниками пожежної частини викликала неабиякий інтерес у вихованців.