Класні години до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом

Відповідно до Указу Президента України «Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом 8-9 травня 2016 року,   71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті  Хортицької національної академії 29 квітня відбулася урочиста лінійка з наступними   виховними заходами  під гаслом «1939-1945. Ніколи знову».

Мета виховних заходів – це прищеплення  поважного ставлення до героїв, вшанування  пам’яті загиблих солдатів,  виховування  моральних якостей  учнів  та  пробудження у них бажання вивчати історію своєї країни та співпереживати за її майбутнє. Протягом дня на шкільному радіо лунали інформаційні хвилинки про події Другої світової війни та тематичні пісні про Перемогу, які підготували учні 7-х класів. Учні 5-11-х класів підготували серію тематичних стіннівок, які розміщені на «Потязі до знань». Вчителями історії організовано виставку з літератури та експозиції історичних матеріалів на тему «Подвиг немає забуття».