Круглий стіл на тему «Ядерні катастрофи ХХ століття»

26 квітня, у Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті Хортицької нацiональної академii з метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань атомної та радіаційної безпеки для 8 класів проведений круглий стіл на тему «Ядерні катастрофи ХХ століття».

Пiд час заходу учні 8-х класів виступили з доповідями, в яких розповіли про найбільші аварії і небезпечні події, пов’язані з використанням атомної енергії, що відбулися в Японії, Іспанії, США, Гренландії, Бразилії, Росії та Україні. Особливу увагу при обговоренні приділили аварії на Чорнобильській АЕС, проаналізували масштаб катастрофи та наслідки. Також учні переглянули фільм «Секунди до катастрофи на Чорнобильській АЕС». Підводячи підсумки круглого столу, учні зробили висновки, що тільки пам’ятаючи помилки минулого та намагаючись правильно поводитись з природними ресурсами, можна забезпечити майбутнє наступних поколінь.