«Ми гідні дочки і сини своєї неньки України»

18 вересня 2015 у Хортицькому центрі на о. Хортиця відбулися спортивні змагання «Ми гідні дочки і сини своєї неньки України» за мотивами військово-патріотичної гри «Джура».
У змаганнях взяли участь учні 1-11 класів центру.
До місця призначення кожна група прямувала за своїм маршрутним листом, де повинна була знайти контрольні пункти та відповісти на питання з історії козацтва, спору та здорового способу життя.
Учні продемонстрували свою спортивну майстерність у різноманітних змаганнях (стрільба на точність, смуга перешкод, маятник, рятівник, потяг, перша медична допомога) та веселих конкурсах (рука друга, крокодил, склади слово). Вихованці проявили творчі здібності у грі «Ватра» та конкурсі біваків.
Кульмінацією заходу було змагання з перетягування канату, де вихованці центру змагалися з вихователями.
Діти отримали безліч яскравих емоцій та позитивного настрою, бо за свої зусилля були нагороджені грамотами та цінними подарунками.