🗓 Протягом жовтня – грудня 2023 року учні нашого закладу активно брали участь у Всеукраїнських інтернет-олімпіадах «На Урок» та «Всеосвіта. Вдалий старт».
🤓 Всеукраїнські учнівські олімпіади – це інтерактив, який допомагає дітям розкрити таланти, визначитися з інтересами та заглибитись в освітній процес, це неоціненна можливість заявити про свою обізнаність з предметів та розширити світогляд.
🤩 Пишаємось переможцями! Ваші успіхи надихають і захоплюють!
❤️ Бажаємо цілеспрямованості, енергії, подальших успіхів та нових перемог!
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/2.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-1.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-1.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-1.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-1.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/7-1.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/8.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/9.png)
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/10.png)