“Осінній бал-2015”

Проводжаючи похмуру осінь, вихованці Хортицької академії  влаштували тепле, душевне, сімейне свято – «Осінній бал-2015», присвячене улюбленому, доброму класичному кіно про вічні цінності. Адже справжнє кіно – це дружба, вірність, кохання, а не лише розваги та переживання, це справжній досвід, який впливає на наше життя.

Учні Хортицької академії підготували та інсценували музичні композиції з відомих кінострічок минулого. Готуючись до свята учні занурились у життя  улюблених кіногероїв минулого з їхніми переживаннями, життєвими уроками та моральними цінностями. На цих прикладах діти мали змогу вчитися, як поводитись у відповідних життєвих ситуаціях, відповідати за свої вчинки, бути вірними друзями, виявляти почуття. Ще глибше поринути в атмосферу ХХ століття, відчути його колорит допомогли яскраві, стилізовані костюми та декорації, зроблені власноруч учасниками свята.На сцені вихованці показали уривки із відомих кінострічок: «Дівчата», «Карнавальна ніч», «Весна на Зарічній вулиці», «Собака на сіні», «Кавказька полонянка», «Максим Перепелиця», «За двома зайцями», «Чарівна Лампа Аладдіна», мультфільмів «Антошка» та «Два веселих гуся».Ось так діти показали дорослим майстер-клас виявлення вибору своєї власної свідомої позиції на життєві цінності.Додатково активісти організували та провели чаювання у імітованому театральному буфеті 60-70-х років. Отримані кошти планують передати для участі у Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії». Це ще один приклад свідомої позиції наших дітей.