Прес-реліз відкриття турніру з математики

Відкриття ХVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

26.10.2015р. о 16-00 на базі комунального закладу «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради відбулося відкриття ХVIII Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка. У відкритті турніру взяли участь представники 19-ти команд із різних областей України – Запорізької, Черкаської, Харківської, Донецької, Миколаївської, Івано-Франківської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Чернівецької, Хмельницької, Львівської, Дніпропетровської.

Відкрила турнір Озерова Тетяна Ярославівна – директор Департаменту освіти і науки Запорізької  облдержадміністрації,  голова оргкомітету турніру. Вона щиро привітала учнів, які стали переможцями попередніх турнірів, назвавши їх майбутньою елітою України. До привітання учасників турніру долучилися Пашков Володимир Васильович, Радченко Вадим Миколайович, Ясінський В’ячеслав Андрійович, які одностайно визначили високу роль математики в суспільстві і визначилися в головній меті журі – знайти найсильніших серед сильних.

Гостей і учасників турніру також сердечно вітали художні колективи Хортицького центру: студенти вишу – вокальний ансамбль «Ровесники», керівник – Орловська Ю.Д., перформанс – група «Шанс»,керівник -Шулятьєва М.О., учні спеціалізованого класу ЗНВК «Запорізька Січ», керівник – Грицай О.І.

Для передачі перехідної відзнаки команди-абсолютного переможця Всеукраїнського турніру юних математиків минулого року на сцену були запрошені керівник команди «Харків-27» Щербіна Олексій Сергійович, капітан команди – Іваненко Вікторія та директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації               Озерова Т.Я.

Естафету проведення турніру в 2015 році Запорізька область прийняла від Чернівецької області. Членами журі турніру юних математиків стали відомі науковці, доктори, кандидати фізико-математичних, технічних, педагогічних наук, народні й заслужені вчителі,  викладачі та студенти національних університетів та інститутів післядипломної освіти України.

ХVIII Всеукраїнський учнівський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка на старті!