Вітаємо збірну команду учнів Хортицької академії, яка 7 квітня посіла ІІ місце в обласному фінальному етапі Всесвітнього навчального проекту “Дитяча легка атлетика” серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області!
![Фінал ІААФ «Дитяча легка атлетика»](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_20160407_134723-1024x576.jpg)
Вітаємо збірну команду учнів Хортицької академії, яка 7 квітня посіла ІІ місце в обласному фінальному етапі Всесвітнього навчального проекту “Дитяча легка атлетика” серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області!