Телеміст «Хортицька національна академія – Ліплявський навчально-виховний комплекс»

IMG_3557В рамках реалізації життєпізнавального проекту «Філософія серця в новій школі» було організовано та проведено телеміст «Хортицька національна академія – Ліплявський навчально-виховний комплекс». У заході взяли участь учні 8-11 класів, студенти педагогічного відділення, вчителі та викладачі закладу. Темою зустрічі стало ознайомлення з Батьківщиною видатного українського філософа та педагога Панфіла Даниловича Юркевича. Під час прямого включення студенти презентували свої творчі роботи до конкурсу-виставки «Видатні постаті в педагогіці», а також задали декілька питань директору Ліплявського навчально-виховного комплексу Галині Миколаївні Кубар. Особливо студентів цікавила історія назви населеного пункту Ліпляве, наявність на його території археологічних знахідок, а також інформація про відомих людей – вихідців з цього краю. Студенти цікавилися тим, які педагогічні ідеї П. Юркевича реалізуються в їхньому навчальному закладі та як вони вшановують його пам’ять сьогодні.

Адміністрація академії