Підкорюємо столицю

Успіх наших ліцеїстів-науковців

😁 Ми сповнені гордості та захоплення здобутками наших ліцеїстів у фіналі національного відбору Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна 2024». Наші талановиті здобувачі освіти продемонстрували високий рівень креативності, навичок наукового дослідження та готовність змінювати світ на краще!

🥇 Командний проєкт «Хронофаги як перепона особистісної ефективності підлітків» учнів 11 класів, Адамова Ярослава та Брусенко Аліни – у 10 кращих проєктів України, І місце в категорії «Поведінкові науки» конкурсу!!!

🤓 Їх творчий тандем запропонував інноваційні рішення та практичні шляхи щодо покращення самоменеджменту.

🥉 Проєкт «Вплив резильєнтності на життєздатність підлітків в умовах воєнного часу» учениці 11 класу, Карпенко Олександри відзначено Стипендією Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»! За рішенням журі конкурсу Олександра посіла ІІІ місце.

👩‍🎓 Дипломантами конкурсу стали учениці 9 класів:
🔹️ Гниляк Марія з проєктом «Виявлення ознак дисфункції щитоподібної залози підлітків методом Барнса»;
🔸️ Запєсочна Орина та Іскоростенська Поліна з проєктом «Біоіндикація стану атмосферного повітря міста Запоріжжя шляхом встановлення ступеня пошкодження листкової пластинки комахами-фітофагами в’яза граболистого».

🏆 Ці перемоги засвідчують лідерство нашого ліцею у сфері науково-технічних інновацій, підтверджуючи вміння ліцеїстів застосовувати здобуті знання на практиці.

👩‍🏫 Наставник проєктів-переможців – викладач біології Тетяна Туманян
👩‍🏫 Наставник проєктів-дипломантів – викладач біології Анастасія Скляренко

🌿🚀 Вітаємо переможців та їх наставників і знаємо, що далі буде…