Здобувачі освіти 7-го класу взяли участь у І відбірковому етапі обласного дослідницько-експериментального форуму «Наука без меж» та представили дослідницький проєкт на тему: «Спортивна форма – натуральна тканина чи синтетична? Властивості різних видів тканини спортивної форми”.
Працюючи над проєктом, здобувачі освіти впевнилися, що фізична культура – це не тільки активні заняття спортом, а й можливість проявити свої здібності у пошуково–дослідницькій діяльності.
![](https://lyceum.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/ngg_featured/IMG_20200921_093717.jpg)