30-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС стала символом наймасштабнішої в історії людства техногенної катастрофи. У вересні 2003 року цей день офіційно знаменується  як Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

Студенти Хортицької академії провели конференцію з теми «Чорнобильська катастрофа та її наслідки». Були розглянуті питання щодо причин катастрофи, її масштабів, способів ліквідації наслідків аварії, а також впливу радіації на здоров’я людини. Студенти ознайомились із законодавчою базою щодо соціально-правового захисту постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Конференція завершилась переглядом документального фільму про аварію на Чорнобильській атомній електростанції та шляхи ліквідації вибуху.

Треба пам’ятати, що лише завдяки мужності та самопожертві робітників, науковців, солдатів та добровольців, які ризикували своїм життям та здоров’ям, які виконали величезну за своїми масштабами роботу з ліквідації цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків для усього людства.

Адміністрація Академії

Прокрутити вгору