6 лютого – День безпечного Інтернету.

6 лютого – День безпечного Інтернету.
З метою попередження небезпеки та ризиків, пов’язаних зі шкідливими кібертехнологіями, які можуть зустрітися дітям у віртуальному світі, у загальноосвітній санаторній школі-інтернаті Хортицької національної академії пройшов День безпечного Інтернету. У 1-11х класах класними керівниками проведена низка виховних заходів, які пройшли у формі тренінгів, майстер-класів, ігор, віртуальних подорожей, вікторин.
Учні розширили знання про зловмисне використання Інтернету та удосконалили навики творчого мислення і пошуку способів боротьби з «кіберзлочинами».
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”331″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору