Бесіда-застереження «СНІД – чума ХХІ століття»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 01.12.2016 року бібліотекою було проведено виховний захід “СНІД – чума ХХІ століття”, який ознайомив студентів з причинами і наслідками цієї хвороби.

У межах бесіди-застереження бібліотекар С.П. Прохорова та кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації С.С. Волкова надали інформацію про сутність поняття «СНІД», способи зараження, статистику інфікованих і померлих від ВІЛ і СНІД в Україні і світі тощо, після якої було проведено анкетування. Також студенти переглянули короткометражний художній фільм “Обійми мене”, який нікого з присутніх не залишив байдужими.
Працівниками бібліотеки була підготовлена книжкова виставка “Зупинимо СНІД разом!”, студентами групи СП-4 та студенткою групи СО-2 Ільїною Катериною було підготовлено плакати на дану тему, а медичним закладом «Клініка дружня до молоді» кожному студенту надано листівки «Захистимо наше майбутнє» і «Дізнайся про ВІЛ-інфекції більше» з контактними номерами телефонів центрів, де можна пройти безкоштовне анонімне обстеження.
Організатори подякували за участь у заході і закликали студентів Хортицької національної академії до ведення здорового способу життя.

Прокрутити вгору