«Чарівний світ казок Шарля Перро»

Казка — це особливий дитячий світ, де діти почувають себе госпо­дарями, вони там знають усі шляхи. У цій незвичайній країні діти вчаться і виховують у собі доброту, співчуття, вміння співпереживати, допомагати, радіти і журитись за інших, вони стають добрішими, бо бачать, що зло засуджується, а перемагає добро. А ще у казці можна помріяти про все на світі. Бо ж на те вона і казка — у ній все можливо.

29 березня 2017 року у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги та до 320-річчя опублікування збірки Шарля Перро «Казки матінки моєї Гуски, або ж Історії та оповідки минулих часів з повчальними висновками» в читальному залі бібліотеки відбулася казкова година «Чарівний світ казок Шарля Перро», на яку були запрошені учні 2 та 3 класів.
Мандруючи світом казки діти із захопленням слухали розповідь бібліотекаря Прохорової Світлани Павлівни про одного з найвідоміших казкарів світу — Шарля Перро, переглянули цікаву презентацію «Шарль Перро та його чарівні казки», здійснили віртуальну подорож і побачили найпершу книгу для дітей та скульптури героїв казок Шарля Перро в різних країнах світу. Школярі пригадали казки великого письменника, які вони читали — «Попелюшку», «Кота у чоботях»,  «Червону Шапочку»«Хлопчика-Мізинчика»  та інші і дали правильні відповіді на всі запитання казкової вікторини. З великим задоволенням діти переглянули мультиплікаційний фільм «Кіт у чоботях». Гарним доповненням стала книжкова виставка “Дивосвіт скарбів книжкових”, з якою школярі ознайомилися наприкінці заходу.

Всі учасники заходу отримали призи від бібліотеки, а найактивніші читачі 2016-2017 навчального року, Пориваєва Ксенія, Суслікова Катя і Янчев Сергій, отримали грамоти та солодкі подарунки.