День захисника України у Хортицькій національній академії

13 жовтня у Хортицькій національній академії , в актовій залі, відбувся Урок мужності з нагоди Дня захисника України. Урочистий захід розпочався з Гімну України, який прозвучав у виконанні вокального ансамблю «Ровесники».

Щирими словами подяки учні склали повагу і пошану всім тим, хто боровся і бореться за незалежність України, починаючи зі славних козаків і буремних років початку ХХ століття. На лінійці був показаний фільм, в якому вшановувалась пам’ять загиблих юних захисників України, героїв Крут, їх незламний героїзм та патріотизм.

І нині народ України, його найкращий цвіт, батьки і сини, платять дорогу ціну-ціну власного життя за незалежність, за мирне небо і ясне сонце над нами. Зворушливо прозвучали пісні учнів-Зінченка Ярослава та Софії Худік. Не йдуть у забуття і не стираються у памяті людській великі подвиги і великі трагедії  нашого народу.