День знань у Хортицькій національній академії: вчитися, жити і працювати по-новому

1 вересня – День знань для мільйонів школярів і студентів України.

Саме у цей день Хортицька національна академія, вперше у своєму новому статусі, гостинно розчинила двері, зустрічаючи і вітаючи своїх дорогих гостей, батьків, студентів і учнів, котрі після гомінких літніх канікул знову ступили на рідний поріг. Уже на шкільному подвір’ї панувала атмосфера доброзичливості, а музика, співи, дружні зустрічі дарували всім святковий настрій.

На свято «День знань-2016» були запрошені гості, яких присутні привітали радісними оплесками: Марченко В.П.- заступник голови Запорізької обласної ради, Віктор Тиєуш-помічник заступника голови Запорізької обласної ради, Галкін Ярослав Володимирович – заступник директора Укрсиббанку, Носенко І.І. -директор товариства «Мазаль Тов».

Свято розпочалося з відеозвіту ректора Хортицької національної академії Нечипоренко В.В. На екрані творилася історія закладу від року народження і до сучасності, поетапно відзначалися віхи його розвитку, високі досягнення: грамоти, медалі, Державна премія – все це багатолітня копітка робота «єдиної родини» академії.

У своїй промові ректор академії В.В. Нечипоренко зі словами привітання звернулася до гостей, батьків, але більше уваги акцентувала на першокласниках та випускниках, порадивши їм сміливо рушати до своєї мети, адже поруч з ними досвідчені, мудрі й турботливі вчителі, наставники і вихователі, які залюбки допоможуть подолати будь-які перепони, бути толерантними і конкурентноздатними. Для студентів-першокурсників сьогодні також прозвучить перший дзвоник, який покличе їх у доросле життя. З часом вони стануть соціальними педагогами, логопедами, дизайнерами одягу і ландшафту. Академія сподівається, що вони з гідністю нестимуть набуті в її стінах глибокі знання і продовжать її традиції. Адже країна потребує фахівців високого класу.

Ректор наголосила, що адміністрацією закладу було докладено багато зусиль, щоб у цьому навчальному році акредитувати спеціальну освіту за рівнем магістра. Академія має всі умови для навчання в ній молоді з особливими потребами: безбар’єрний доступ до освіти, ліфт, у майбутньому-басейн.  З глибокою вдячністю звернулася до педагогів і батьків, які є найважливішими помічниками у становленні особистості учня.

Гості свята також привітали присутніх, особливо першокласників, і побажали їм міцного здоров’я, творчого натхнення, високих здобутків у навчанні, бути гідними високого звання громадянина України. Під бурхливі оплески залу першокласники отримали чудові подарунки від гостей і академії, які обов’язково знадобляться їм у далекій мандрівці життя.

А наостанок дзвінко пролунав веселий шкільний дзвоник, запрошуючи всіх на свій перший урок.

Піснею «Спасибі, вчителю» і словами подяки дорогим гостям, рідній академії і шановним учителям закінчили учні і студенти урочистий захід. Усі бажаючі були запрошені до святкової фотосесії.