Вітаємо Хортицьку родину з Днем знань!

2 вересня- День знань для мільйонів школярів і студентів України.

Хортицька національна академія гостинно розчинила двері, зустрічаючи і вітаючи своїх дорогих гостей, батьків, студентів і учнів, котрі після гомінких літніх канікул знову ступили на рідний поріг. Уже на шкільному подвір’ї панувала атмосфера доброзичливості, а музика, співи, дружні зустрічі дарували всім святковий настрій.

Веселий заливчастий дзвоник запросив усіх присутніх до ошатної зали на щорічне урочисте свято шкільних друзів.

На свято були запрошені гості, представники Запорізької обласної ради, Укрсиббанку.

Свято знань відкрила ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна. Звертаючись до присутніх зі щирими вітаннями і найкращими побажаннями, ректор повідомила про ті здобутки, які набула на сьогодні Хортицька національна академія. Родзинка закладу – відкриття спеціалізованого наукового ліцею, який дасть змогу розкритися талановитим учням у різних сферах наукових знань і допоможе молоді зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

До святкових вітань також долучилися гості закладу: Самардак Г. В.- голова Запорізької обласної ради, Подорожко В.В. – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, Ярмощук М.А. –  директор Запорізького обласного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та інші. Гості щиро привітали учнів і з теплотою згадали свої шкільні роки, побажали учням успіхів у навчанні, а вчителям високих досягнень у їхній нелегкій праці.

Слід зазначити, що вже третій рік поспіль свято Першого дзвоника в Хортицькій національній академії проходить креативно, із залученням батьків, студентів академії і педколеджу, викладачів. Ось і в цьому році пролунав веселий шкільний дзвоник, запрошуючи всіх на квести, конкурси, спортивні змагання, рольові ігри, досліди, до подорожей, а також до музею науки «У Фліка», де з використанням нових навчальних форм і методів творилися захопливі наукові дива.

Скільки позитивних емоцій викликали ці ігрові моменти в учнів! Кожен присутній відчував себе не лише активним учасником гри, а й досить впевненим переможцем. Учні із задоволенням шукали відгадки до запропонованих квестів, розгадували неймовірні тематичні шаради, мандрували різними країнами світу, занурювались у глибини моря й піднімалися високими Бескидами. Все це, безумовно, викликало живий пошуковий інтерес у кожного учасника заходу. Веселий дитячий сміх, бадьора підтримка з боку уболівальників, бурхливі аплодисменти супроводжували кожну дію учасників рухливих ігор. Жодна дитина не залишилася без уваги в цей день.

Щоб залишити чудові кадри для історії академії, фотограф Владислав Лещук намагався схопити об‘єктивом найцікавіші моменти свята, зупинити чудову мить урочистості.