Для обдарованої учнівської молоді розпочали роботу мовні та пришкільні табори

6 червня на базі Хортицької національної академії в урочистій обстановці відбулося відкриття другої обласної Літньої школи для обдарованої учнівської молоді.

Перед присутніми виступила директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Т.Я.:

-Відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням сесії Запорізької обласної ради від 22.11.2012 № 11 та з метою навчання, виховання і підтримки обдарованої учнівської молоді з 06 по 18 червня 2017 року буде проведено другу обласну Літню школу за напрямами: мовний (український, іноземний), фізико-математичний, історико-географічний, хіміко-біологічний для обдарованої учнівської молоді (далі – Літня школа) на базі комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради. Учасниками Літньої школи стануть учні загальноосвітніх навчальних закладів області.

Відповідно до цього на території області вже розпочали роботу 262 мовні табори та 234 пришкільні табори відпочинку на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Тетяна Ярославівна також наголосила, що у пришкільних таборах з денним перебуванням відпочинуть 16 113 дітей. Для підлітків організовані екскурсії, творчі заняття, майстер-класи. У мовних таборах діти поглиблюватимуть знання з іноземних мов, у цікавій ігровій формі.

Як наголосили в Департаменті, методичні підрозділи органів управління освітою надають допомогу таборам з денним перебуванням та мовним таборам у проведенні культурно-масових та спортивних заходів для дітей. Також створено банки методичної літератури з організації роботи таборів.

До гостей і учнівської молоді з вітальним словом звернулася ректор Хортицької національної академії Нечипоренко Валентина Василівна, яка побажала їм успіхів у подальшому оволодінні знаннями у Літній школі відповідно за обраними напрямками, а також веселого відпочинку у пришкільних таборах.Не залишилися осторонь свята і вихованці Хортицької національної академії, які привітали гостей чудовим концертом.

А ввечері відбулася дружня зустріч знайомств біля вогнища.