ДОРОГУ ОСИЛИТЬ ТОЙ, ХТО ЙДЕ!

Знаєте, іноді робиш щось за інерцією, а потім озираєшся і сам дивуєшся результатам!
Приблизно рік тому учениця тоді ще 10-го, а нині 11-А класу, Маловічко Євгенія, готувалася до своєї першої співбесіди в школу «Агенти змін». Це був майже експромт. Було мало часу, обмаль ідей, але коли це нас зупиняло?
Співбесіда була успішно пройдена, а потім було ще багато кроків зростання, нових ідей, витрачених сил і часу. Та все це трохи потьмяніло, бо тогорічна школа «Агенти змін» припала на воєнний стан.
Женя пройшла школу, розробила творчий продукт, отримала сертифікат і все. Проте, щоб продукт не залежувався, вирішили його ще відправити на обласний етап конкурсу «Збережемо Україну разом», про що, звісно, також трохи забули, бо після подання заявки у жовтні, почалися масові обстріли України.
Та ось ми отримали чудову новину – переможне перше місце у вищезазначеному конкурсі за авторський вірш посіла Євгенія! Саме цей вірш був покладений на музику української народної пісні «Ой у вишневому саду» та став вихідним продуктом для школи «Агенти змін». Мистецтво здатне змінювати світ на краще!
Мораль цієї історії проста: якщо ви не маєте натхнення та ідей, задійте в роботі дисципліну!
Іноді, роблячи щось заради процесу, а не результату, можна отримати прекрасні плоди своєї сумлінної праці.
Вітаємо Женю і бажаємо подальших успіхів!