Доторкнутися до вершини Олімпу

1 червня в Хортицькій національній академії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців учнівського проекту життєтворчості «Освітній Олімп-2018», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Для вихованців санаторної школи-інтернату вже стало доброю традицією щорічно відзначати це чарівне свято турботи і доброти.

У святковій залі зібралися гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу вихованців, учителі, батьки, учні, щоб привітати найсильніших, найрозумніших, найдопитливіших у галузі знань і спорту.

Щорічну урочисту церемонію нагородження переможців учнівського проекту життєтворчості «Освітній Олімп-2018» відкрила директор школи Казаннікова Олена Володимирівна. Вона привітала гостей, батьків, учителів і юних олімпійців, відзначивши, що шкільна родина сильна своїми талантами, а талант завжди родом із дитинства, і провели церемонію нагородження «Освітній Олімп» в різних номінаціях. Особливу увагу присутніх на святі привернув і розчулив процес нагородження учнів початкових класів у номінації « Перші ластівки Освітнього Олімпу», які знаходяться ще тільки на першій сходинці Країни знань, проте за свої перші досягнення вони з особливою гордістю і гідністю отримували заслужені казкові подарунки.

Усі вихованці-переможці були запрошені на червону доріжку, скупані в бурхливих оплесках присутніх й отримали персональні нагороди з номінацій, затверджених в академії: сертифікати, грамоти, дипломи, цінні подарунки, солодощі для першачків.

Свої подарунки переможцям також підготували й вихованці школи: звучали пісні від Ніколенко Аліни, Сороки Анастасії, створюючи урочистий настрій, свою оригінальну музичну композицію презентував інструментальний ансамбль «Клавіші», зачарував піснею вокальний ансамбль «Домісолька».  Веселі і завзяті, переможці-олімпійці разом з ансамблем«Dance Way» взяли участь у веселому флешмобі. Велика подяка вихованцям та їхнім керівникам, які своїми виступами і чудовим виконаннями підтримували святкову атмосферу заходу і створювали чарівну казку-феєрію для присутніх.

По закінченні свята всі присутні були запрошені на ярмарок, де можнабуло придбати цікаві подарунки для рідних, близьких, друзів і для себе особисто.

Урочисте свято завершилося фотосесією для всіх бажаючих на добру згадку про щасливі дитячі і юнацькі роки, злети й перемоги на вершинах Науки, Творчості й Спорту.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”345″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Прокрутити вгору