Family entertainment (Fun at home)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”361″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Що Ви зазвичай робите вдома ввечері? Переглядаєте телевізор або мандруєте в мережі Інтернет? А що робить Ваша дитина? Теж переглядає телепередачі або грає в комп’ютерні ігри. Такий спосіб життя в наш час дуже поширений.
Саме сімейне спільне проведення часу має стати доброю традицією, яка подобається всій родині. Набагато цікавіше пограти з татом, мамою, бабусею й дідусем, братиком і сестричкою, ніж перемикати канали.
Один з головних сенсів сімейних активностей – це спілкування і об’єднання членів родини різного віку. Кожному з нас відомо, що ніщо не зближує усіх членів сім’ї краще за спільну справу. Активний відпочинок із родиною зміцнює емоційні та родинні зв’язки. Фізична активність знижує дратівливість, тривожність, покращує самопочуття. Виконувати спортивні розваги із сім’єю, це ще й весело! Щоб організувати cпортивні ігри та розваги дома, від батьків потрібно зовсім небагато – трохи часу, щоб зацікавити дитину, а також за бажанням власноруч виготувати просте спортивне обладнання.

Прокрутити вгору