Переможний 2023 ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
⠀
Яким нам запам’ятається навчальний рік 2022-2023?
⠀
Виконанням домашніх завдань при свічках, перебуванням у сховищах, перерваними уроками через сигнали «Повітряна тривога», батьківськими та класними чатами з такими щемливими запитаннями «Ви як?» після чергових вибухів та ракетних обстрілів, пораненою, напівзруйнованою рідною Альма-матер, донатами на ЗСУ, синхронним та асинхронним режимами взаємодії, а насправді 24/7….
⠀
Цей навчальний рік ми запам’ятаємо як той, що став переможним! Переможним у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах наукового та творчого спрямування, а ще ми дуже віримо і сподіваємось, що й у війні.
⠀
Ми – сьогодення і майбутнє нашої країни, ми – ті, хто змінює світ на краще!
⠀
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t46/1.5/16/1f4ab.png)