Герої освітнього фронту

Вчитель – це не просто посада, це покликання душі!

Саме вчителі розвивають творчі здібності й таланти молодого покоління, щедро діляться з учнями професійним досвідом і роблять це з великою відданістю і любов’ю.

Напередодні свята Дня працівників освіти відбулись урочистості, де було відзначено вагомі досягнення педагогів Запорізької області. Серед нагороджених – педагогічні працівники наукового ліцею Хортицької національної академії. Соловій Ярослава Іванівна отримала заслужену відзнаку – грамоту Міністерства освіти і науки України. Карабут Галина Анатоліївна відзначена грамотою Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації.

Ярославо Іванівно і Галино Анатоліївно, щиро вітаємо вас! Нагороди, які ви отримали, вкотре засвідчили значні досягнення і звершення у вашій педагогічній діяльності! Бажаємо вам професійного зростання, творчих злетів, нових креативних ідей та реалізації подальших перспективних професійних і життєвих планів!
Колеги, ми пишаємось вами і маємо за честь крокувати пліч-о-пліч у нашому дружньому колективі! Нехай ваш професійний шлях буде завжди осяяний любов’ю, повагою та вдячністю наших ліцеїстів! Зі святом!

Адміністрація ліцею

Прокрутити вгору