Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» між учнями 9Б та 10Б класів

21. 10. 2016 року під девізом «Знання – це лише частина розуму…» між учнями 9Б та 10Б загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Організувала та провела гру вчитель біології Туманян Тетяна Сергіївна.

У грі взяли участь 3 команди. Запитання гри дозволили виявити загальну ерудицію та логіку школярів, відображали тісний взаємозв’язок між такими предметами та науками як: біологія, хімія, географія, історія, міфологія, математика тощо. Грали 2 тури по 10 запитань в кожному, і лише протягом однієї хвилини учні мали відповісти, чому плачуть черепахи, що приховано в чарівній скрині, де ростуть блакитні троянди…

За результатами І туру лідером стала команда 10Б класу. Але у ІІ етапі картина кардинально змінилась і перемогла команда юнаків з 9Б. Друга команда цього класу посіла 3 місце, а команда 10 Б – друге.
Учасники отримали грамоти та солодкі подарунки.