День науки заради миру

Наука – як інструмент миру: експериментуємо разом, не залишаючи нікого позаду. «Єдиний шлях, що веде до знання, – це діяльність». Джордж Бернард Шоу
На славетній Хортиці серед грайливих хвиль Дніпра розташована творча фортеця Хортицької національної академії, де «агенти змін нового покоління», які вже сьогодні винаходять нове, а завтра стануть тими, хто змінить наш світ на краще, щоденно занурюються у дивовижність відкриттів та феєричних досліджень. Натхненні змінотворці 4 – го класу до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку активно занурились в експериментальне дослідження «Кольоровий дощ накрапує у склянці». Пізнаючи світ та вивчаючи його творіння, юні винахідники за допомогою наукових способів, робили припущення та перевіряли їх, проводили експерименти , здобуваючи нові знання й на їх основі робили цікаві маленькі відкриття!
Спробуйте разом з нами! Прокачайте свою кмітливість, гнучкість розуму, творче мислення. І, можливо, це буде ваш перший крок до наукової роботи у Малій академії наук, або навіть до вибору власної життєвої траєкторії.
Фантазуємо! Трансформуємося! Прогресуємо!
Координатори: Боговін Наталія Вікторівна, Кубатко Тетяна Євгенівна

Прокрутити вгору