Літературно-музикальна година «Світ починається з любові»

14 лютого ми святкуємо чудове і романтичне свято – День святого Валентина. Воно з’явилось у нас нещодавно, але встигло полюбитися і дітям, і дорослим, адже це свято любові, миру, доброти, чемності, сміху, веселощів.
Напередодні свята бібліотека Хортицької національної академії запросила на літературно-музикальну годину «Світ починається з любові» студентів I курсу (спеціальність «Спеціальна освіта») та IV курсу (спеціальність «Дизайн одягу», «Графічний дизайн»). Захід був організований з ініціативи директора бібліотеки Ю. О. Юхновської і проведений бібліотекарями С. П. Прохоровою, С. А. Сібгатовою у співпраці з Н. В. Руколянською, в.о. завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи.

Легенди про зародження свята, традиції святкування в різних країнах світу зацікавили присутніх і створили позитивну атмосферу під час заходу. Студенти брали активну участь у літературно-музичній вікторині та з задоволенням читали вірші про кохання видатних поетів, зокрема Бовчанюк К.Н., Бондарь П. М., Каптьол О. О., Кузьменко А. І. та Храпач К. О. А студентка IV курсу Стус С. В. і бібліотекар Сібгатова С. А. продекламували власні поезії.
Гарним доповненням стала книжкова виставка художніх творів про кохання «Хто не кохав – не жив на цій землі», з якою студенти з задоволенням ознайомились, а також переглянули поезії про кохання.

Прокрутити вгору