Міжнародний день соціального педагога у Хортицькій національній академії

12 жовтня у Хортицькій національній академії , в актовій залі, святкували визначну подію-Міжнародний день соціального педагога. Ректорат, педагоги і студенти щиро привітали соціальних педагогів, які не перший рік працюють на ниві милосердя й доброти в Хортицькій національній академії. Своєю витонченою майстерністю і дивовижною благодійністю вони приносять користь оточуючим, не сподіваючись на нагороду, завдяки яким жодна дитина, учні та їхні батьки не лишилися наодинці зі своїми проблемами. З давніх часів благодійність була духовною традицією нашого народу. І саме люди цієї професії взяли на себе відповідальність –подарувати долю знедоленому, заступитися за беззахисного і скривдженого.

Усвоєму вітальному слові Нечипоренко Валентина Василівна, ректор Хортицької національної академії, привітала шановних колег зі святом, побажала їм високих здобутків у їхній сфері діяльності, завжди залишатися міцними духом, йти далі за покликом серця і ніколи не зупинятися на досягнутому, передавати свій безцінний досвід молодим колегам. А студентам 1курсу зі спеціальності «Соціальна педагогіка» з року в рік вчитися і виховуватися на кращих традиціях Хортицької національної академії.

Позднякова Олена Леонтіївна, перший проректор Хортицької національної академії, привітала всіх присутніх зі святом, побажала натхнення, нових висот майстерності соціального педагога, а студентам відмінного навчання, активної участі і перемог у конкурсах і проектах, завжди бути гідними звання-студент Хортицької національної академії.

На святі були представлені кращі роботи студентів. Студентка 3 курсу Катерина Грядун презентувала роботу «Мій шлях до професії соціальний педагог», в якій ознайомила із процесом свого професійного становлення.

Студентка 4 курсу Дар’я Мацак своєю роботою нагадала про хід творчого конкурсу «Місце і роль соціальної педагогіки у моєму житті» і представила основні етапи розвитку особистості соціального педагога . Мирослава Манько, студентка 4 курсу, презентувала свої глибокі знання з теми «Роль соціальної педагогіки в житті».

Студентка 3 курсу Анастасія Макеєва порадувала присутніх яскравим файєр-шоу , яке нікого не залишило байдужим. Досить оригінальними були музичні й поетичні привітання для всіх соціальних педагогів, які підготували студенти 4 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка».

Зі словами найкращих побажань і перспективного розвитку до фахівців і студентів звернулася провідний спеціаліст відділу соціальної роботи Запорізького міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Семененко Оксана Олександрівна, а також координатор волонтерського руху «Твори добро, Україно!» Дар’я Левченко.

Студенти 2 курсу спеціальності « Соціальна педагогіка» розважили гостей чудовою казкою, в якій перемагають і виводять на правильний життєвий шлях досконалі знання з  соціальної педагогіки.

Свято закінчилося бадьорою піснею«Все буде добре» у виконанні студентів Хортицької національної академії,