Міжнародний день волонтерів

Волонтерство – це не тільки добровільна суспільно корисна діяльність, але й велика відданість своїй справі, людям, країні. Щодня українські волонтери вкладають свій час, турботу, зусилля й таланти для того, щоб зробити нашу країну справжньою домівкою для всіх. Визначальним є принцип добровільності – люди діють за покликом душі, з почуття потреби реалізувати свою громадянську позицію.

Українські волонтери на сьогодні це ті, хто своєю добровільною самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.

Діти – майбутнє нашої країни. І цілком зрозуміло, що у них теж є бажання допомагати. Тож учні наукового ліцею зробили чудові патріотичні брелки у формі серденька, які разом зі смаколиками, малюнками та теплими речами потрапили до рук волонтерів для наших захисників. Нехай ця маленька часточка дитячої любові, поваги та турботи стане міцним оберегом для наших воїнів.

Сьогодні, у Міжнародний день волонтерів, щиро дякуємо кожному з вас за тепло і підтримку. Ваш внесок надихає та робить Україну ще сильнішою. Бажаємо всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди й миру в нашій країні!