Нарада ректорату й керівників структурних підрозділів Хортицької національної академії

12 грудня 2023 року відбулася розширена нарада ректорату й керівників структурних підрозділів Хортицької національної академії.

Плановим і нагальним питанням стало обговорення внутрішнього аудиту системи забезпечення якості освіти. Науковий ліцей, педагогічний коледж та академія як заклад вищої освіти представили власні унікальні позитивні практики, спрямовані на вдосконалення якості освітніх послуг. Питання дотримання високих освітніх стандартів особливо гостро постає в умовах дистанційного режиму навчання, однак всі підрозділи Хортицької національної академії успішно адаптувалися до викликів сьогодення. Різнорівневість освіти в академії дозволяє розвинути внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти, зокрема розширити можливості для її вдосконалення: залучення якнайширшого кола стейкхолдерів, оптимізації системи анкетування здобувачів освіти та випускників, впровадження практик постакредитаційного моніторингу освітніх програм. У фокусі учасників зустрічі були також реальні кроки кожного структурного підрозділу, спрямовані на забезпечення високого рівня академічної доброчесності, відкритості, прозорості та запобігання корупції в освітньому середовищі.

Нарада проходила в атмосфері відкритого обговорення – визначено напрями посилення синергії у взаємодії різних структурних підрозділів Хортицької національної академії. Дякую всім учасникам за натхненний пошук творчих рішень та інноваційних підходів до розвитку нашого унікального закладу. Невпинно працюємо, творимо та навчаємо з вірою у Перемогу України!

Прокрутити вгору