Наукові досягнення наших студентів

За результатами підведення результатів ІV Всеукраїнського дистанційного конкурсу студентських та учнівських наукових робіт з соціальної педагогіки дві учасниці з нашого закладу здобули призові місця.

Студентка І курсу педагогічного відділення, напряму підготовки «Соцільна педагогіка» Світлана Макаренко зайняла друге місце за результатами оцінювання професійного журі в номінації «Наукові роботи на соціально-педагогічну тематику» з дослідженням «Соціально-педагогічна діяльність з оптимізації процесу адаптації в юнацькому середовищі молоді з особливими освітніми потребами».

Анастасія Василенко, студентка ІІІ курсу педагогічного відділення, напряму підготовки «Соціальна педагогіка» принесла академії перше місце в номінації «Соціальні проекти (реалізовані чи спроектовані)» з роботою «Соціально-педагогічний проект «Емоції – це життя» завдяки голосуванню в соціальних мережах.

Вітаємо наших переможців та їх наукових керівників – Клопоту Ольгу Анатоліївну та Галієву Ольгу Михайлівну! Подальших наукових звершень!

Адміністрація Академії

Прокрутити вгору