Навчально-виховний захід для першокласників “Казка + пригода = читаю з насолодою”

10 листопада 2016 року працівниками бібліотеки Хортицької національної академії було проведено навчально-виховний захід для першокласників «Казка + пригода = читаю з насолодою».

У світлому та затишному приміщенні читальної зали бібліотеки діти дізнались про роль бібліотеки у житті людини, а також про те, що означають слова «бібліотека», «читацький квиток», «формуляр»; ознайомились із правилами користування шкільною бібліотекою та дбайливого ставлення до книги.

У межах заходу бібліотекарі провели цікавий конкурс-гру під назвою «В гостях у казки», в якому першокласники взяли активну участь і продемонстрували знання казкових героїв. За кожну правильну відповідь діти отримували медаль «Найкращий знавець казок!», а переможці – Автомєнко Павло, Кейбало Аліна, Прошина Поліна – були нагороджені дипломом і подарунками.

Після конкурсу відбувся перегляд пізнавального мультфільму «Гришкині книжки» і книжкової експозиції.

І хоча це було тільки перше знайомство з бібліотекою, свято пройшло у невимушеній, теплій і дружній атмосфері.