НОУТБУК – КОЖНОМУ ОСВІТЯНИНУ!

В умовах надскладного для нашої держави часу важливо швидко реагувати на освітні потреби, бути забезпеченими всім необхідним. На жаль, восени ракетні обстріли пошкодили будівлю Хортицької національної академії, одного з провідних навчальних закладів нашої країни.
Це болісно для всіх нас, однак ми не можемо дозволити, щоб війна знищувала наше майбутнє. Тож шукаємо можливості, віримо у небайдужість людей, робимо усе можливе, щоб відновити втрачене, відбудувати, повернутись у рідні стіни на навчання.

І ось завдяки грантовій діяльності та співпраці із зарубіжними партнерами матеріально-технічну базу поповнено. Зокрема 17 квітня 2023 року за сприяння Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії «HP» та «Microsoft» науковий ліцей КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» ЗОР отримав 55 ноутбуків для забезпечення якісної та ефективної роботи педагогічних працівників.
Суттєве поповнення матеріально-технічної бази нашого ліцею дає можливість на високому рівні організовувати освітню діяльність.
Висловлюємо щиру подяку голові Запорізької обласної державної адміністрації Юрію Малашку та директору Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Людмилі Бухаріній за співпрацю та підтримку. Сподіваємось, що наше партнерство й надалі буде таким же ефективним і продуктивним.
Нехай наша єдність та наполегливість допоможуть нам подолати труднощі, а наша спільна мета приведе до Перемоги!
Прокрутити вгору