Новорічний карнавал всіх до ялиночки зібрав

22 грудня в Хортицькій національній академії новорічні ялинки. Ця добра традиція зустрічати Новий рік у теплому родинному колі, незважаючи на сильні морози, досить давно започаткована у Хортицькій національній академії, зокрема у санаторній школі-інтернаті. Його вихованці ретельно готувалися до зустрічі з найчарівнішими і найбажанішими гостями року – казковими героями, вивчивши для них незчисленну кількість віршиків, загадок, пісеньок, ігор і танців. Дуже вже хотілося малечі і дорослим, як добрим господарям, по-особливому зустріти гостей, щоб Святий Миколай завжди до них дорогу торував і добрі гостинці дарував.

Свято, як завжди годиться, відкрила господиня закладу, ректор Нечипоренко Валентина Василівна, побажавши всім присутнім міцного здоров’я, бадьорого настрою, креативу, адже, хто добре вчиться, той добре і відпочиває. Радісними оплесками учні зустріли представника «Укрсиббанку», котрий за доброю традицією привіз смачні солодкі подарунки.

У цій чарівній залі вихованці і гості свята потрапили у веселу казку, сторінку якої відкрила Худік Соня піснею «Біла Зима», і трапилося справжнє чудо – новорічна ялинка всміхнулася до всіх веселими вогниками. Казка «Снігові чоловічки» зачарувала всіх манерою гри юних акторів, веселими танцями, співами, чудовими костюмами, зимовими декораціями і прийшлася всім до смаку. Діти напружено слідкували за сюжетом казки, бо їм дуже хотілося допомогти зайченятам, білченятам, сороченятам, а також двом сніговим чоловічкам знайти Сонечко. Завдяки своїм добрим намірам у ставленні до оточуючих снігові чоловічки знову стали людьми.

Новорічне свято тривало: вихованці водили хороводи, веселі потяги, насолоджувалися жвавими іграми, піснями, танцями та різноманітними конкурсами. У залі  на гостей чекали улюблені мультиплікаційні герої, казкові персонажі, веселі розваги та дуже багато подарунків! Тому ніхто не дрімав, пісні співав, віршики розповідав і за це хороші подарунки мав.

На новорічному святі, під ялиночкою, вся Хортицька родина за добрим звичаєм отримала свою власну валюту-хорти. І найбільше мали їх ті рої, представники яких протягом року не лінувалися, добре вчилися, брали активну участь у шкільних та позашкільних заходах. А 10 рій за свою активну життєву позицію навіть отримав поїздку до Харкова на зимових канікулах.

По закінченні свята всі присутні були запрошені на веселий ярмарок, де за хорти можна було придбати смаколики для себе і цікаві подарунки для рідних і друзів. З повними кошиками і новорічними скриньками, веселими усмішками і бадьорими розмовами залишали діти цей новорічний захід, який прийшовся всім до вподоби.