Об’єднані бажанням навчати і навчатись

Колектив учасників освітнього процесу загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії, маючи на меті виконати освітню програму і успішно закінчити навчальний рік, активно опановує досвід з використання засобів дистанційного навчання.

Необхідність реалізації права дітей на освіту в умовах карантину спонукала до перебудови методичної діяльності. Під час двотижневого  методичного онлайн практикуму педагогічних працівників закладу їх слушні думки щодо організації ефективного освітнього процесу було узагальнено і систематизовано управлінськими діями та спільними зусиллями педагогічного колективу.

Результатом систематичного проведення конференцій на платформі «Zoom.us», як складової методичної роботи, є втілення системи проведення вчителями на даній платформі занять та консультацій з учнями 1-11-х класів.

Користуючись різноманітними сервісами, наприклад Gios, Class Dojo, Google docs, вчителі створюють систему дистанційних занять (консультацій, уроків, завдань). Оперативне інформування батьків та учнів здійснюється  через сайт закладу, а також через групи, створені в соціальних мережах та месенжерах (Viber, Telegram та інші) . Батьки мають щоденну інформацію про навчальну діяльність дітей з електронного журналу на платформі «Нові знання» та тримають постійний зв’язок через месенжери.

  Робота здійснюється за затвердженим планом організації навчальної діяльності відповідно до розкладу,  в розробці якого враховано пропозиції батьків та учнів. Разом з вчителями працюють вихователі, психологи та керівники гуртків, які асистують та забезпечують організацію учнів під час занять, допомагають обробці листів з питаннями до вчителя, консультують учнів та батьків щодо користування платформами інтерактивного навчання, зокрема «Zoom.us».

Всім здоров’я, наснаги, сил і надії на краще, весняного позитивного настрою! Все буде добре!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”356″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показать слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Прокрутити вгору