ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ ВИПУСКНИКІВ

8 травня відбулась зустріч випускників педагогічного фахового коледжу в режимі online з ректором Хортицької національної академії – Валентиною Василівною Нечипоренко. Важлива подія для тих, хто мріє отримати якісну вищу освіту. Під час зустрічі були обговорені питання вступу до академії та перспектив подальшого навчання.
Валентина Василівна акцентувала увагу на перевагах навчання у нашій академії: студентоцентроване навчання, висока кваліфікація викладачів, широкий вибір спеціалізацій в сучасних умовах розвитку країни, можливість паралельно навчатись за кількома спеціальностях, поєднання теоретичного навчання з практичною спрямованістю підготовки фахівців, забезпеченість найсучаснішими приватними та державними закладами для проходження практики, широка база міжнародних угод про співпрацю з міжнародними партнерами – освітніми установами, прозорість і об’єктивність оцінювання результатів навчання здобувачів освіти та низкою інших переваг.
Випускники педагогічного фахового коледжу змогли отримати безпосередню відповідь на свої запитання від керівництва академії, а також зрозуміти, що Хортицька національна академія – це один з навчально-науково-реабілітаційних закладів освіти реабілітаційного спрямування в Україні, що надає освітні послуги від ранньої реабілітації до професійного самовизначення, забезпечує своїм студентам високу якість освіти та можливості для професійного розвитку.
Щиро дякуємо за змістовну зустріч, демонстрацію можливостей подальшої освітньої траєкторії випускників коледжу. Віват, академіє!
Прокрутити вгору