Пам’ятка для батьків щодо профілактики епідемії та організації дистанційного навчання на цей період

Шановні батьки!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” в нашому закладі з 13 березня по 4 квітня 2020 року введено карантин. Він триватиме три тижні.

Адміністрація загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хортицької національної академії звертається до Вас з рекомендаціями щодо заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та організації дистанційного навчання для усіх здобувачів освіти закладу на період тимчасового призупинення освітнього процесу.

Пам’ятка для батьків щодо профілактики епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19:

1. Створіть умови комфортного перебування ваших дітей удома. Уникайте участі дітей у масових заходах, не заохочуйте їх збиратися із друзями для спільного дозвілля.

2. Під час високого ризику захворювання на COVID-19 не відвідуйте місця, де можливе велике скупчення людей.

3. За можливості зведіть до мінімуму поїздки у громадському транспорті.

4. Остерігайтеся близького контакту з людьми, які мають симптоми грипу або інших інфекцій.

5. Часто і ретельно мийте руки з милом.

6. Не торкайтесь слизових оболонок очей, носа, рота немитими руками.

7. При чханні та кашлі прикривайте рот одноразовою хустинкою. Забезпечте дитину такими хустинками.

8. Часто провітрюйте приміщення вдома та на роботі.

9. Проводьте щоденне вологе прибирання кімнат.

10. Організовуйте собі та дитині повноцінне, вітаманізоване харчування.

11. При погіршенні самопочуття залишайтеся вдома, не займайтеся самолікуванням – викличте лікаря для обстеження та призначення ефективного лікування.

12. При появі ускладнень захворювання у вас чи вашої дитини не зволікайте. Організуйте госпіталізацію з метою отримання кваліфікованої допомоги медиків.

Рекомендації батькам щодо організації дистанційного навчання:

1. Шановні батьки, звертаємо вашу увагу на те, що ви є активними учасниками освітнього процесу в нашому закладі.

2. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хортицької національної академії не припиняє освітню діяльність на період карантину, а змінює форму навчання на дистанційну.

3. Навчання здобувачів освіти буде здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання з кожного навчального предмета в повному обсязі, з урахуванням можливостей електронних освітніх ресурсів, а саме:

1) розміщення навчального матеріалу, тестових завдань на платформі Мoodle, Мiй Клас, На Урок, EdEra тощо;

2) надання по e-mail індивідуальних завдань учням;

3) організація одночасної зустрічі учасників освітнього процесу через різноманітні сервіси для оn-line спілкування відповідно до графіка проведення онлайн консультацій з учителями;

4. Ознайомитись із платформами, на яких буде розміщений навчальний матеріал для опрацювання нашими дітьми, завданням для перевірки їх знань щодо освоєння кожного предмета, графіком онлайн консультацій з учителями ви зможете у своєму класному чаті групи viber.

5. З метою належної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року просимо Вас тримати на контролі проходження курсів здобувачами освіти 9-го та 11-го класів, за наданими рекомендаціями вчителів на платформі відкритих онлайн курсів Prometheus.

6. Просимо сприяти участі дітей у дистанційному навчанні та контролювати цей процес. Пам’ятайте, що досягти високих результатів у навчанні ми зможемо тільки завдяки нашій співпраці з Вами. Ви найкращі!

Наперед вдячні за взаєморозуміння та співпрацю!
Будьте здорові!