Педагогічний супровід

Навчальний процес здійснюється за загальноосвітніми навчальними програмами та з урахуванням індивідуальних особливостей, можливостей та здібностей кожної дитини. Невелика кількість учнів у класах дає можливість здійснювати індивідуальний підхід до кожного. Такий підхід пробуджує в учнів життєтворчу силу, котра піднімає до найвищих щаблів визнання. Крок за кроком діти ідуть шляхом пізнання, культури та творчості.

Навчальні кабінети закладу оснащені сучасними засобами навчання та мультимедійним обладнанням: комп’ютерами, проекторами, музичними центрами, мультимедійними дошками, що мотивує учнів до підготовки різноманітних творчих завдань і робить навчання захоплюючим та цікавим.

Навчально-виховний процес організовує команда адміністрації:

• директор \ Казаннікова Олена Володиммирівна
  • заступник директора з навчальної роботи \ Доценко Вікторія Валеріївна
  • заступник директора з виховної роботи \ Левчук Ніна Олександрівна
  • методист \ Гуменна Оксана Володимирівна

Впродовж навчального року учнів супроводжує та підтримує команда компетентних фахівців:

• вчителі
  • логопеди
  • дефектологи
  • психологи
  • вихователі
  • асистенти вчителів

Серед педагогічних працівників:

• 1 доктор наук
  • 3 кандидатів наук
  • 2 заслужених учителів України
  • 12 вчителів-методистів
  • 5 старших вчителів
  • 23 спеціаліст вищої категорії
  • 19 спеціалістів першої категорії
  • 15 спеціалістів другої категорії
  • 20 спеціаліста

Підтвердженням її професіоналізму є перемоги у 25 міжнародних і всеукраїнських конкурсах.

Методичні об’єднання