Перший кінодосвід

18-го травня відбувся урочистий захід «Кінофест. ZP – 2016» в кінотеатрі ім. Довженка, на якому були представлені короткометражні художні фільми, які підготували школярі навчальних закладів Запорізького регіону.

Команда загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Хортицької національної академії представила до розгляду журі і глядачів фільм «Гостинна Хортиця». За результатами перегляду наша кінострічка отримала «Оскар» у номінації «Глядацькі симпатії», а також суддя фестивалю, Владислав Степанов, подарував свою особливу відзнаку – «бабочку» Сазонову Данилу за кращу роль другого плану.

Діти відчули себе справжніми зірками, крокуючи за нагородами червоною доріжкою, та отримали незабутні емоції.

Бажаємо юним акторам творчої наснаги та майбутніх перемог!