Як знайти друга

20 вересня на уроці предмета «Основи здоров’я» відбулося перше тренінгове заняття на тему «Як знайти друга», метою якого було навчити дітей будувати дружні стосунки, цінувати своїх друзів, знайомитися з новими друзями.
Хоча тренінгова форма роботи для школярів була новою, проте заняття пройшло цікаво, насичено та невимушено. Діти з інтересом пізнавали нове, аналізували та обігравали життєві ситуації, обговорювали мультфільм та самостійно робили висновки. Наприкінці уроку діти заспівали пісню «Справжній друг», що закріпило загальну атмосферу позитиву та взаємопідтримки.

Аналізуючи результати роботи, можна зробити висновок, що наприкінці заняття учні:

• навчилися розпізнавати, що допомагає у дружбі, а що може їй зашкодити
  • називали правила дружніх стосунків
  • демонстрували уміння представляти своїх друзів

Оскільки встановлення дружніх стосунків процес тривалий та вимагає зусиль, важливо не обмежуватися одним уроком на цю тематику, а постійно навчати дітей стратегіям розбудови й підтримки дружніх стосунків.