Профспілка

Актуальні питання захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, пріоритетні завдання профспілок по досягненню дотримання принципів соціальної справедливості.

У нашій академії теж є профспілкова організація, до якої належить наш дружній колектив. З діяльності профспілкового комітету можна ознайомитися в інформаціонному куточку.

Дуже часто люди неправильно розуміють членство у Профспілці, вони завжди питають «Що для мене може зробити Профспілка?». Найважливішим у профспілковій діяльності є можливість захистити права і допомогти захистити тим, хто їх не знає Профспілка завжди підтримає  ідеї співробітників та допоможе втілити їх  в життя. Для цього у Академії є проспілковий комітет, який займається вирішенням різноманітних питань, можно звернутися до кожного з членів профспілки.


Шановні освітяни!

ps_shanov

Прийміть щирі вітання до професійного свята – Дня працівників освіти!

У цей жовтневий день кожен згадує свого вчителя. Наставника, порадника, того, хто допоміг наблизитися до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму, навчив відчувати, мислити і діяти.

Праця учителя сьогодні надзвичайно важлива для країни. Руки освітян плекають майбутнє, закладають основи розвитку на багато років вперед, наповнюють духовністю життя кожного маленького громадянина України.

Вдячних і розумних учнів вам, дорогі учителі! Мудрості і терплячості у вашій благородній справі. Нехай просвітницька діяльність буде завжди щедрою на інновації та позитивні результати.

Дякуємо за вашу щоденну працю, добро і щедрість вашої душі!

З повагою, профспілка

Прокрутити вгору