Увага! Оголошено додатковий набір на навчання!

Шановні батьки, здобувачі освіти!

Науковий ліцей Хортицької національної академії, санаторна школа з дошкільними групами радо запрошує вас до нашої хортицької родини!!!

Приймальна комісія санаторної школи, наукового ліцею Хортицької національної академії працює з 20.06.2024 до 15.08.2024  щодня за адресою: Запоріжжя, Хортицький район, вулиця Запорізького козацтва, 6 ( каб.231, ІІ поверх, педагогічний коледж) та в телефонному режимі  з 09.00  до 16.00 год.

тел.: +380667967298

До наукового ліцею приймаються учні, які закінчили 4-8,10 класи та випускники 9-х класів закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя та області за результатами вступних випробувань до 5-9 класів та 10, 11 профільних  класів.

Вступні випробування будуть проходити з 15.08.2024 року.

Санаторна школа
Перелік документів для  зарахування :
1) заява написана від руки (не на роздрукованому бланку)
2) копія свідоцтва про народження дитини;
3)  копія ідентифікаційного коду;
4)  копія «Картки профілактичних щеплень» форми 0-63/о;
5) медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого»  форма 086/0;
6) консультативний висновок спеціаліста (кардіолог, невролог) форма 028/0 з рекомендаціями, копії виписних епікризів (при стаціонарному лікуванні);
7) висновок ЛКК (лікарсько-консультативної комісії), про те, що дитині рекомендовано перебування в санаторній школі з метою безперервності тривалого лікування дітей із захворюванням серцево-судинної системи;
8) довідка про епідоточення, видана сімейним лікарем за 3 дні до 1 вересня
9) фото дитини  3*4 (2 шт.).

Для  зарахування  до  наукового ліцею вступник  повинен  надати    наступні  документи:
у 5– 9  класи:

1. Табель успішності та/або свідоцтво досягнень здобувачів освіти
  2. Копія свідоцтва про народження (копія паспорта), ІПН.
  3. Особова справа.
  4. «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого» форма 086/0.
  5. Копія «Картки профілактичних щеплень» форми 0-63/о.
  6. Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (для тих, хто не має реєстрації у місті Запоріжжя).
  7. Довідка ВПО ( за наявності)
  8. Висновок ІРЦ (за наявності).
  9. Дві фотокартки 3*4.
  10. Заява на зарахування до наукового ліцею.

Для  зарахування  до  наукового ліцею вступник  повинен  надати    наступні  документи у 10-11 профільні класи:

1. Свідоцтво про базову середню освіту з додатком (оригінал).
  2. Копія  паспорта (копія свідоцтва про народження ІПН.
  3. Особова справа (за можливості).
  4. Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого) форма 086/0.

5. Копія «Картки профілактичних щеплень» форми 0-63/о.
  7. Довідка ВПО ( за наявності)
  8. Висновок ІРЦ (за наявності).
  9. Дві фотокартки 3*4.
  10. Заява на зарахування до наукового ліцею.

Для дітей з інвалідністю (додатково):
– копія медичного висновку про дитину з інвалідністю (підлітка) – віком до 18 років (форма 080/о);
– індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (вікова категорія від 0 до 18 років);
– копія висновку про комплексну психолого – педагогічну оцінку розвитку дитини із районного ІРЦ (Інклюзивний ресурсний центр) за потребою.

Питання про відвідування наукового ліцею, санаторної школи, дошкільних груп дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень або відсутні профілактичні щеплення (незалежно від причин) не зараховуються на очну форму навчання. Для таких дітей рекомендовано сімейну форму навчання або дистанційну.