Реабілітаційний парк збирає друзів-однодумців

13 квітня , у Чистий четвер, якраз напередодні Великодніх свят з ініціативи голови Запорізької обласної ради Самардака Григорія Вікторовича та його команди, до складу якої увійшли –  перший заступник голови обласної ради Семенков Єгор Олександрович, заступник голови обласної ради Марченко Владислав Петрович, депутати обласної ради – Криль Ярослав Миколайович, Бойчук Руслан Валерійович, Кузьменко Роман Олександрович,  за доброю традицією було продовжено упорядкування  території реабілітаційного парку, що на острові Хортиця. Спільними чоловічими зусиллями очищені галявини й пішохідні зони від торішнього  сміття.

До сумісної «толоки» долучилися викладачі і студенти  Хортицької національної академії, які взяли участь у реалізації подальшого перспективного розвитку грандіозного проекту «Реабілітаційний парк». Спільними зусиллями вони  вантажать торішнє листя, звільняють територію від сухого гілля, обкопують дерева, обрізають кущі. Споро кипить робота в гуртах молоді: на очах запустіла територія змінює свій зовнішній вигляд.

Велика вдячність друзям-депутатам за представлений вантажний транспорт, який допоміг у вирішенні «важких» проблем, що суттєво скоротив довготривалі проблеми з вивозом сміття і об’ємних колод. По закінченні заходу учасники суботника домовилися, що подібні акції повинні стати щорічною традицією для представників апарату Запорізької облради та студентської молоді  Хортицької національної академії.

Прокрутити вгору